Ferienhaus Voldöpperwirt

Кілька слів про будинок.

Це мальовниче помешкання знаходиться в містечку Kramsach, в долині Zillertal.

Дім являє собою будівлю з великою історією. Сильні стіни побудовані з каміння зі струмка Brandenberger Ache і передають почуття теплоти та безпеки.Стіни будинку прикрашені рогами і історичними образами, які були зібрані на протязі століть. У будинку 19 спалень ( з них 12 - двомісних, 4-тримісних, 1-чотиримісний та 2-одномісні та  номери). В кожній спальні є свій окремий санвузел. Звертаємо увагу на те, що всі номери, крім одномісних мають двоспальне ліжко.

Професійна, повністю обладнана кухня допоможе вам без проблем з приготуванням сніданків та вечері, що значно зекономить ваші кошти на походи в кафе. А повар який їде з нами з України - ще й час на приготування страв.
Обладнання кухні:
Шість газових плит, Великий гриль, 2 духовки, Мікрохвильова піч, Машинка для нарізки, Містка холодильна та морозильна камера,
Велика витяжка, Кавовий апарат та чайник. Звичайно ви зможете знайти все необхідне приладдя на кухні. Від кухонної дошки до ножа для нарізання овочів, від супних тарілок до кавової машини з фільтрами. Щітка, совок, миска і горщик. Набір інструментів і посуд включає в себе понад сто одиниць.

Також у дворі на території знаходяться три гриля які також можна використовувати для пригорування барбекю.

Комфортна вітальня і велика столова кімната зі столами, де можна провести свої вечори, а також ігрова кімната з безліччю настільних ігор.


Харчування:

Презентуємо також Вам наше меню на поїздки 11-20.01.2019 та 25.01-03.02.2019. Вам більше не потрібно вставати раніше щоб приготувати собі сніданок, та витрачати свій час після катання для приготування вечері. Ми про це вже потурбувались.